В майстерні Новий Горизонт Ви маєте можливість підібрати металошукач саме для тих цілей, для яких Ви будете його використовувати. Якщо описа приладів недостатньо, можете звернутись по телефону за консультацією і ми разом підберемо саме той прилад, який Вам потрібний!

5400 грн

Цифровий прилад Квазар легкий в налаштуванні і має чудовий дискрім. Підходить як для новачків, так і для досвідчених користувачів. Гарно справляється на засмічених участках, найкращий для пошуку по Російській імперії та СРСР.

6800 грн

Аналоговий прилад Тесей має одно- та двохтональний режими. Розрахований для пошуку дрібних цілей, в основному, по поселеннях ЧК, КР, скіфів і т. д.. Але при цьому добре бачить і крупні монети в грунті та має дуже високий рівень розділення.

7900 грн

Цифровий прилад з прямою обробкою сигналів Квазар Ф3 став продовженням легендарного прилада Квазар АРМ. Тепер він має великий дисплей, потужніший процесор та підвищену чутливість до дрібних цілей. А роз’єм microUSB дозволяє легко підзарядити та перепрошити блок.

Фортуна ПРО-2

Немає в наявності

Фортуна ПРО-2 має великий дисплей із гарною візуалізацією сигналів. Це досить універсальний прилад з чудовою глибиною пошуку. Найкраще підходить для легких грунтів (піщані грунти, супіски) та має дуже гнучкі налаштування.