Металошукач Fortune PRO-2 (Фортуна ПРО-2) можна назвати професійним металошукачем, який став останнім приладом з лінії металошукачів Fortune. В ньому зібрано всі кращі функції приладів Фортуна М+ та Фортуна ПРО. Головною відмінністю цього металошукача від своїх попередників стало використання двох процесорів, що збільшило стабільність прилада. Також даний прилад має аналоговий режим роботи, що дозволяє без проблем проводити пошук на засміченій території та легко відсікати небажані цілі.
У версії Fortune PRO-2 встановлений великий дисплей з підсвіткою, який допоможе швидко розібратися з налаштуваннями та загальною роботою прилада. . Швидкість цього прилада дозволяє проводити пошук у досить засмічених місцях, відрізняючи та дискримінуючи небажані цілі. А велика чутливість прилада дасть змогу успішно проводити пошук навіть на вибитій місцевості.
Живиться прилад від двох, послідовно з’єднаних, літієвих акумуляторів формата 18650.
Стандартна комплектація прилада Фортуна ПРО-2: Електронний блок, акумулятори, зарядний пристрій, інструкція, штанга та датчик DD34x32.

Основні параметри та функції прилада Fortune PRO-2:

— чутливість (5 копійок СРСР) — 42 см;
— аналоговий режим роботи;
— режим пінпоінтер;
— висока швидкість обробки сигналу;
— звукова індикація: 2 тони, 4 тони, 90-тональний режим, регульована гучність;
— візуальна індикація: число VDI, сигнограф, динамічна шкала сили сигнала;
— рідкокристалічний дисплей — 3,11″ ;
— відлаштування від грунта: ручне та автоматичне;
— кількість профілів для датчиків: 6;
— діапазон частот датчиків: 4 — 20 кГц.

Додаткові функції:

— режим FonScan (Фон Скан);
— режим дискримінація/всі метали, можливість накладання масок на небажані сектори;
— регулювання підсилення сигналу від 0% до 200%;
— звуковий сигнал перенавантаження;
— фільтр імпульсних перешкод;
— можливість встановлення струму в датчику;
— можливість регулювання штанги;
— роз’єм під навушники – 3,5 мм;
— живлення — 2 літієві батереї загальною ємністю 4200 мАг.

В майстерні Новий ГОРИЗОНТ ви маєте змогу купити прилад Фортуна ПРО-2. Живиться прилад від двох послідовно з’єднаних літієвих батерей — це робить прилад більш стабільним. Повного заряду вистачає на 20 годин копу. Гарантія на прилад — 1 рік.

  Тест на чутливість в грунті:

  Відгуки

  1. Слава

   Здраствуйте Новий Горизонт хотел спросить если я по вашему видео настроит прибор фортуна про 2 ( ваш естественно ) датчик дома по фериту и число +93/+94 на феринт то при выезде на поле/огород я должен авто балансом грунта ище отстраивать прибор или нет . Скажу сразу после настройки дома по фериту лагов на траву и минералы нет , да и металлы вроде ищет норм я на дескриминации хожу тока цвет . Подскажите правильно я делаю или нужно как то по другому очень прощу ответить уж больно вопрос муче . Ато вдруг чето пропустил . Заранее благодарю .

   Ответить
  2. Виталий

   Доброго времени суток. Как понять что нет в наличии металоискатель, вы уже его не выпускает, или можно делать заказ?

   Ответить
  3. Вячеслав Мирошниченко

   Пристрій бомба, але довго розбирався з налаштуваннями , але з другого виходу на коп підняв монету царську . Залишився тільки одне питання функція барьєр на що впливає . Гарна фірма качество цена на висоті !

   Ответить
  4. Александр Зновенко

   Качественный прибор и отличные рекомендации Антону за дотошные разъяснения для новичков .Спасибо за Вашу работу !!!

   Ответить
  5. Олексій (Петриківка)

   Прилад дуже хороший, головне розібратись в налаштуваннях. Зібраний на совість. Після аськи 250 як заново родився:) Синограф дуже допомогає розібратись що копати.

   Ответить
  6. Сергій Савчук

   Купив Фортуну Про 2, не зразу вдалося розібратися у всіх функціях. Але, як розібрався, то пішли знахідки. Врешті все виявилося легше ніж здавалось на початку. Окреме «дякую» за оперативні поради по налаштуванню. Нарікань на прибор нема. Все чудово, і зборка, і робота. Ще раз дякую.

   Ответить
  7. Тарас (Білогір’я)

   Про 2 задоволений, працює чудово. Хлопці молодці, дзвонив допомогли розібратись з налаштуваннями. Думаю до весни візьму ще датчи 18,75 кгц

   Ответить

  Залишіть відгук

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *