В майстерні Новий Горизонт Ви маєте можливість підібрати металошукач саме для тих цілей, для яких Ви будете його використовувати. Якщо описа приладів недостатньо, можете звернутись по телефону за консультацією і ми разом підберемо саме той прилад, який Вам потрібний!

5400 грн

   Цифровий прилад Квазар легкий в налаштуванні і має чудовий дискрім. Підходить як для новачків, так і для досвідчених користувачів. Гарно справляється на засмічених ділянках, найкращий для пошуку по селах і хуторах періоду імперської та радянської окупації.

6800 грн

   Аналоговий прилад Тесей має одно- та двохтональний режими. Розрахований для пошуку дрібних цілей, в основному, по поселеннях ЧК, КР, скіфів і т. д.. Але при цьому добре бачить і крупні монети в грунті та має дуже високий рівень розділення.

7900 грн

   Цифровий прилад з прямою обробкою сигналів Квазар Ф3 став продовженням легендарного прилада Квазар АРМ. Тепер він має великий дисплей, потужніший процесор та підвищену чутливість до дрібних цілей. А роз’єм microUSB дозволяє легко підзарядити та перепрошити блок.

Фортуна С

8500 грн

   Аналогово-цифровий прилад Фортуна С має великий дисплей із гарною візуалізацією сигналів. Він має дуже гнучкі налаштування та найбільше підходить для пошуку на легких грунтах (піски, супіски та легкі чорноземи).