Металошукач Тесей Майстерня Новий Горизонт
Металошукач Тесей Майстерня Новий Горизонт
Металошукач Тесей Майстерня Новий Горизонт
Металошукач Тесей Майстерня Новий Горизонт

Опис

Металошукач Тесей (Theseus) — це мультичастотний аналоговий прилад, який підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів, призначений для пошуку металевих предметів в грунті. Даний прилад відрізняється чудовою глибиною виявлення найдрібніших металевих об’єктів та низькою грунтозалежністю. Тесей спроектований спеціально для важких грунтів (чорноземи, глинисті грунти і т.д.). Його відмінною характеристикою є можливість помічати монети, які розташовані в грунті під кутом або “на ребро”, в той час як більшість інших металошукачів такі цілі “закидають в чорне”.

Тесей має п’ять частот: 6 кГц, 9 кГц, 13 кГц, 18 кГц та 27 кГц. Різні частоти призначені для пошуку різних цілей — від крупних мідних монет до дрібних золотих прикрас. Він має можливість ручного балансування від грунту та регулювання порогу чутливості. Цікавою особливістю даного металошукача є можливість постійно чути трешхолд навіть в режимі дискримінації. Він має два режима роботи – однотональний (використовується переважно на засмічених ділянках) та двохтональний. Також прилад має регулятор гучності. Металошукач можна занурювати в воду до блоку управління. Тесей живиться від чотирьох, послідовно з’єднаних, літієвих акумуляторів формата 18650. Повного заряду акумуляторів вистачає на 60 годин безперервної роботи прилада.

Основні параметри та функції прилада Theseus:

— чутливість в грунті: 5 копійок СРСР — 32…35 см, римський динарій – 23…27 см;
— мультичастотність – 6 кГц, 9 кГц, 13 кГц, 18 кГц та 27 кГц;
— високий рівень розділення та дискримініції;
— однотональний та двохтональний режими;
— регулювання чутливості прилада;
— невелика грунтозалежність;
— безперервна робота прилада при повному заряді – 60 годин ;
— регулювання гучності;

Комплектація прилада Тесей:

— електронний блок Тесей – 1 шт.;
— блок живлення – 1 шт.;
— акумулятори 18650 LiitoKala 2600 mAh – 4 шт.;
— зарядний пристрій LiitoKala Lii-402 – 1 шт.;
— штанга S-подібна – 1 шт.;— датчик DD30x25 – 1 шт.;
— інструкція — 1 шт.

В майстерні Новий ГОРИЗОНТ ви маєте змогу купити металошукач Тесей. Гарантія на прилад — 1 рік.

Замовлення

7200 грн

6200 грн

  Відеоогляд металошукача Тесей:

  Відгуки

  1. Владимир

   Аппарат супер читыре месяца с ним дружу аппарат супер ещё бы не много побольше книму котушку на подобе Дискавери было бы неплохо

   Ответить
  2. Анатолій

   Користуюсь другий рік. Загальне враження чудове. Прилад комфортно сідіть в руці, легкий. Чутливість порівняно останнього металошукача на порядок краще. Заряду вистачає на довго.

   Ответить
  3. Александр Никитенко

   В идеале добавьте катушку 24/12 и мне другой прибор не придется покупать. Можно только с одной частотой 27. Спасибо.

   Ответить
  4. Максим

   Користуюсь приладом вже пів року, і можу щось сказати. Паралельно з ним використовую квазар, тому буду порівнювати.
   До приладу треба звикати і бути уважним в пошуку. Для любителів швидко бігати по полю він не підійде. Треба уважно слухати цілі.
   Прилад підходить для відносно чистих місць. Розділення цілей вньго гарне, але через те, що в прилада має всьго два тони, цілі будуть зливатися в суцільну трель (дисплею і поліфонії неба, що б ориінтуватись — тільки уважність допоможе). Де багато сміття, а особливо кованого, буде важко відділяти цілі — копати шмурдяк доведеться багато, особливо на початку. Лікується тільки повільним і уважним прослуховуванням цілей. З цього випливає ще одне — ходити треба лише в навушниках, причому в гарних.
   Прилад досить чутливий до телефону і особливо до ЛЕП (хто ходив з асєю той зрозуміє). Також на низьких частотах (6,9) реагує на пін — верещить аж вуха закладає.
   Виявлення складних цілей (типу маленьких накінечників, маленьких порожнистих цілей ітд) гарне. Квазар може закидати в чорне, а тесей показує досить чотко навіть на глибині. Треба лише знову ж бути уважним і правильно налаштовувати прилад (особливо не завищувати чутливість)
   Стосовно глибини: квазар з такою ж катушкою як і у тесея (брав тут же на сайті з частотою 18Кгц) показав майже однаковий результат (різниця як що і є, то вона така, що нею можна знехтувати). А от монету на ребрі тесей дійсно інтерпритує як кольорову ціль.
   Заряд акб (4 х 18650 емністю 2500) тримає ну дууууууже довго. Після 6 копів при темп. близько нуля навіть на половину не розрядили.
   Мені дістався прилад з іншим бат. відсіком, анніж на фото. Виглядає як дишева мильниця з тонкого пластику (вліпили мабуть що було). Герметизації немає і після гарного доща у відсік потрапила вода. Добре що помітив одразу і нічого не окислилось. Не треба так економити на коробочці, прилад не такий жеш і дешевий.
   І того що ми маємо: приладом я задоволений. Тесей потребує точного налаштування, несмішкого пошуку і уважності. Для любителів «врубив і побіг як лось» буде складно. До нього треба звикати особливо після цифрових приладів з дисплеєм, поліфонією, фільтрами…

   Ответить
  5. Василь

   Добра справа, аби ще якось до цього набору цікавих плюшок та добавити хоть би маленький екран з вди . зовсім би йому ціни не було))

   Ответить
  6. Віталій Мельничук

   Вказав невірні дані по майбутнім датчеках, вони мають бути DD38X35 та DD25X25.

   Ответить
  7. Віталій Мельничук

   Користуюсь металошукачем з травня 2020. До цього користувався лише прибором фішер f22 з катушкою тайгер, тому порівнювати можу лиш із ним.

   1 що хотілось би відмітити це тривалість копу на одному заряді. Я копаю днів 4-5 по 8-10 годин і зарядка показує 25% залишку, мені здається там навіть більше але слідуюча шкала 50% і їх не вистачає.
   2 це зміна частот. Зазвичай я копаю на 9 частоті, але коли знаходжу хороше місце прохожу на всіх частотах і щось ще знайду меньше, або глибше.
   3 чуйка краща за фішер
   4 до прибора нада звикнути, і це не те щоб його мінус, а скоріше особливість. Це аналог і в нього є поліфонія на різні цілі, але це важче ніж прибор з екраном. Якщо фішер я увімкнув і просто пішов — то з Тесеєм треба більше часу, але коли ви звикнете то чудово будете відрізняти цілі.
   5 роздільна здатність. Як на мене досить непогана, я можу відрізнити де ржава залізяка яку закидає по сигналу в колір, і де цвітний метал. Також відрізняється 2 цілі в одній ямі цвітний і залізо. І само собою що різні метали дають різні сигнали.

   Мінусом прибора як на мене є те що немає вибора катушок. Вони будуть 20х25 і 30х34, (принайні мені так відповів Антон що вони їх розробляють) але є замусорені місця де я походив би, але треба снайперку а її я не впевнений що зроблять. Краще звичайно для таких місць прилад з екраном, але купувати ще один я нехочу, а каташку взяв би.
   Ще прилад дуже чутливий до мобільного телефону. Часто я хожу і записую трек, ставлю точки на карті. І коли в телефоні увімкнений gps ближче пів метра наближеня його до металошукача приведе до ложних сигналів.

   Глибина з датчиком 25х30 царські велькі мідяки я копав близько 40см динарі сантиметрів 20, півторак срібний 30. Незнаю чи це край можливостей але глибше поки не попадались. Малі цілі бачить добре
   Загалом я задоволений прибором на всі 100%, якщо до нього звикнути він простіше просто і тому й надійний, ніяких глюків і турбот з ним не було. Коштів потрачених на точно не шкода

   Ответить
  8. Олег

   А що стосовно індекатора батареї — як зрозуміти розряд? Бачу на фото, що є щось, але не зрозуміло

   Ответить
  9. Евгений

   Здравствуйте Антон. Скажите пожалуйста, тесей есть в наличии или нужно заказать и ждать пока изготовится?

   Ответить
  10. Орлінський Максим

   Доброго дня. цікавить чи є можливість підключення навушників?

   Ответить
  11. Руслан Ячків

   Хотів би знати які ще котушки є для Тесея (від снайперки до найбільшої)
   і чи добре він захищений від вологи (проживаю в Португалії).

   Ответить
  12. Арсен Измайлов

   а что лучше Тесей или Фортунуно про 2 ??? Если судить по мелкому золоту и глубине.

   Ответить
  13. Сергій Семенюк

   На яку глибину бачить метал?І чи можливо взяти в россрочку

   Ответить
  14. Максим

   Яка ваша приладу та габарити вробочому стані та деталей при транспортуванні?

   Ответить
  15. Гаєвський Ярослав

   Вкажіть будь ласка ціну на детектор, для зручності користувачів сайту.

   Ответить

  Залишіть відгук

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *