Опис

   Сучасні умови пошуку диктують виробникам приладів нові завдання, з якими має справлятися металошукач. Все більше зростає запит на глибинні металошукачі, але більшість з них добре бачать крупні предмети, а от на дрібні цілі практично не реагують. Майстерня Новий Горизонт у співпраці з каналом Азарт розробила новий універсальний металошукач-глибинник Титан (Titan). Він розрахований для пошуку на максимальній глибині таких крупних цілей як ремінні бляхи, сокири, кельти, різні знаряддя праці, тощо. З таким завданням прилад добре справляється на частоті 5 кГц. Але при цьому Титан також гарно бачить дрібні цілі (монети, гудзики, фібули тощо), для цього в ньому передбачена частота 14 кГц. Металошукач оснащений датчиком DD38x35, який має досить великі розміри (38см х 35см), але при цьому має вагу всього 650 грам

   Металошукач Титан (Titan) — це двохчастотний аналоговий прилад, який підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів, призначений для пошуку металевих предметів в грунті. Даний прилад добре працює як на легких, так і на важких грунтах (чорноземи, глинисті грунти і т.д.). Прилад має дві частоти:
  5 кГц — низька частота, призначена для пошуку крупних цілей на важких грунтах (на низькій частоті вплив грунту на прилад буде мінімальний, що дозволяє на важких грунтах отримати максимальну глибину);
  14 кГцуніверсальна середня частота, яка допоможе не пропустити навіть найдрібніші цілі (на низьких частотах сигнал від дрібної цілі дуже часто є нечітким, а на 14 кГц Титан буде добре бачити як крупні мідні монети, так і дрібні ювелірні вироби).

   Налаштування даного металошукача досить прості і будуть зрозумілі навіть початківцю, це:
— регулювання гучності;
— регулювання порогу чутливості (є можливість налаштувати трешхолд навіть в режимі дискримінації);
— регулювання дискримінації (тобто ступінь вирізання сигналів у чорне);
— можливість ручного балансування від грунту;
   Титан має два режима роботи – однотональний та двохтональний. Датчик повністю водонепроникний, тому прилад можна занурювати в воду до блоку управління. Живлення організовано від чотирьох послідовно з’єднаних літієвих акумуляторів формата 18650. Повного заряду акумуляторів вистачає на 60 годин безперервної роботи прилада.

Основні параметри та функції прилада Titan:

— чутливість в грунті: бронзова сокира кельт — 60 см; 5 копійок СРСР — 33…36 см, римський динарій – 25…28 см;
— частоти – 5 кГц та 14 кГц;
— максимальна глибина на крупні цілі;
— однотональний та двохтональний режими;
— регулювання чутливості прилада;
— невелика грунтозалежність;
— безперервна робота прилада при повному заряді – 60 годин ;
— регулювання гучності;
— вага прилада у зібраному вигляді — 1500 грам (вага датчика 650 грам)

Комплектація прилада Титан:

— електронний блок Титан – 1 шт.;
— блок живлення – 1 шт.;
— акумулятори 18650 LiitoKala 2600 mAh – 4 шт.;
— зарядний пристрій LiitoKala Lii-L4 – 1 шт.;
— штанга S-подібна – 1 шт.;— датчик DD38x35 – 1 шт.;
— інструкція — 1 шт.

В майстерні Новий ГОРИЗОНТ ви маєте змогу купити металошукач Титан. Датчики до приладів Титан і Тесей взавємозамінні. Гарантія на прилад — 1 рік.

Замовлення

7800 грн

6700 грн

    Залишіть відгук

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *